Круглий стіл на тему «Фізична наукова картина світу»

23.04.15 р 2015 року в Університетському коледжі згідно з планом Декади природничих дисциплін викладачем Кочетовою Т.Ф. було проведено круглий стіл на тему «Фізична наукова картина світу».
У підготовці і проведенні заходу брали участь студенти І курсу груп
ПОмс-2-14-4.Од, ДОмс-2-14-4.Од, ХОРмс-1-14-4.Од. Вони підготували змістовні, цікаві презентації та ознайомили присутніх із відомими діячами науки, класиками фізичної науки: Галілео Галілей, Джордано Бруно, Нікола Тесли, Ісака Ньютона, Альберта Ейнштейна.
Студенти показали достатню освіченість під час аналізу окремих явищ, вміння розпізнавати їх схожість за характеристиками, основними законами, за етапами боротьби за встановлення істини, в чому і виявляється їх науковий світогляд. При підведенні підсумків студенти добре орієнтувались в основних етапах розвитку фізики, проявили творчу активність, дослідницький інтерес до вивчення фізичних явищ.