Захист студентських проектів з екології на тему «Енергозбереження – крок за кроком»

25.04.2015 р. в Університетському коледжі відбувся захист студентських проектів з екології на тему «Енергозбереження – крок за кроком» серед студентів ІІ курсу спеціальності «Початкова освіта», за ініціативою викладача Коровіної В.А. .
Метою проекту було удосконалення системи роботи з питань інтеграції енергозбереження в навчально-виховний процес та придбання студентами необхідного рівня побутових знань з енергозбереження для формування нового світогляду на проблему енергозбереження.
Завдання проекту:

• активізація участі студентів у процесі енергозбереження у навчальному закладі та вдома;
  • підвищення рівня інформованості учасників проекту в галузі енергозберігаючих технологій;
  • усвідомлення студентами глобальної рівноваги та причетності кожного до проблем навколишнього середовища;
  • формування у підростаючого покоління стійких енергозберігаючих звичок;
  • розвиток здатності до творчої діяльності, толерантності, терпимості до чужої думки, уміння вести діалог, виступати перед колективом;
  • скорочення споживання енергії в коледжі і в сім'ях студентів.

Тематика досліджень студентів:

• Сталий розвиток – шлях до енергоефективності.
  • Класифікація енергетичних ресурсів.
  • Традиційні способи одержання енергії.
  • Поновлювані джерела енергії. Енергія вітру.
  • Гідроенергетика.
  • Сонячна теплоенергетика та фотоенергетика.
  • Геотермальна енергія.
  • Енергія хвиль та припливів.
  • Біоенергетика.
  • Енергоспоживання: історія, сучасність прогнози на майбутнє.
  • Енергозбереження в побуті.
  • Ресурсозбереження в навчальних корпусах.
  • Енергозбереження в Україні.

Презентація проекту з екології