Cтудентська конференція «Третє десятиліття після Чорнобиля»

24 квітня 2014 року в рамках Декади природничих дисциплін викладачем Глухенькою Л.М. була проведена студентська конференція «Третє десятиліття після Чорнобиля» за участю студентів спеціальності «Початкова освіта»та «Музичне мистецтво». Активну участь у підготовці проведення конференції взяли студенти І курсу групи ПОмс- 1-14-4.ОД Завражена К., Лемещенко В., Гармаш О., Кузьмич К., Сіменик Є., Овчінніков І., Акоронко Д., Баран Л., Петрик М., Репетій С., Широкова В., Шевченко А.
Мета конференції: ознайомити студентів з причинами аварії на ЧАЕС, розширити знання про наслідки екологічного лиха, розвивати вміння працювати з додатковими джерелами, добирати цікаву інформацію, застосовуючи ІКТ, виховувати інтерес до вивчення природничих дисциплін, взаємодопомогу.
Виступи студентів були цікаві, змістовні, супроводжувались демонстрацією плакатів та слайдів презентацій.
Під час конференції демонструвався фільм «Чорнобиль – екскурсія в зону» та презентація «Чорнобиль – чорна біль».