Відкрите інформаційно-практичне заняття з курсу "Охорона праці" за участю представників Товариства Червоного Хреста України та Державної інспекції техногенної безпеки України

23 квітня 2015 року в Університетському коледжі згідно з планом Декади природничих дисциплін відбувся інформаційно – практичний захід з охорони праці  на тему «Порядок дій у разі виникнення пожежі. Загальні принципи надання першої медичної долікарської  допомоги» за ініціативи викладача Кравченко Н.В.

В гостях у студентів були представники Дніпровського районного управління  Державної служби з надзвичайних ситуацій Дубина В.М. і Горб А.О. та інспектори Червоного хреста Осмолик О.М., Мешакова А.В.

У інформаційно – практичному заході брали участь студенти груп ФВмс-1-11- 4.Од, ВСмс-1-12- 4.Од, Омс-1-12- 4.Од, ФКмс-1-13- 3.Од, СПмс-1-13- 4.Од.

Інспектори Червоного хреста продемонстрували та пояснили практичні підходи до надання першої долікарської допомоги з використанням манекена – тренажера.

Активну участь у відпрацюванні практичних навичок по наданню першої медичної допомоги приймали студенти групи ФВмс-1-11- 4.Од Габро Олександр та Бондаренко Анастасія, а також студентка групи ВСмс-1-12- 4.Од  Січкар Анастасія.

Така зустріч допоможе студентам бути здатними до вирішення професійних задач, пов'язаних з забезпеченням життя, здоров'я і працездатності під час роботи та формуванню основних загальнокультурних та професійних компетенцій з охорони праці.