24 квітня 2015 року в Університетському коледжі згідно з планом Декади природничих дисциплін відбулося засідання Клубу зустрічей з цікавими людьми. За ініціативи викладача Камінецької А.Р. гостем заходу був льотчик-космонавт, Герой України Каденюк Леонід Костянтинович. Були присутні викладачі та студенти І курсу груп ПОмс-1-14-4.Од, ПОмс-2-14-4.Од ПОмс-3-14-4.Од ДЗмс-1-14-4.Од, ВСмс-1-14-4.Од, ДОмс-1-14-4.Од, ДОмс-2-14-4.Од, ОМмс-1-14-4.Од та ФВмс-1-13-4.Од.
Основна увага присутніх була зосереджена на впливі факторів космічного польоту на біологічні об’єкти, в тому числі і людину. Своїм досвідом та враженнями поділився з присутніми Л.К Каденюк.
Людина завжди мріяла літати. І це стало реальністю завдяки різноманітним літальним апаратам. А розвиток техніки і наукова думка дозволили людині сягнути космічного простору. Нині, перед людьми постала перспектива дальніх польотів, подорожей на інші планети. Для того, щоб реалізувати цю мрію, потрібно вирішити ряд технічних завдань та вдосконалити системи життєзабезпечення космонавтів у довготривалих польотах. Ми наближуємося до створення «космічних оранжерей» К.Е. Ціолковського. Над цим працюють вчені в галузі гравітаційної біології.
Щоб ознайомити студентів з подібними дослідженнями, викладач циклової комісії природничих дисциплін Камінецька А.Р. підготувала доповідь про Спільний українсько-американський експеримент (1997 р.) по вирощуванню швидкоростучої рослини Brassica rapa. Експериментальну частину виконував на орбіті космонавт-дослідник Л.К. Каденюк. В цей час 5 наукових установ США та 6 наукових установ України, а також 40000 учнів американських та українських шкіл, виконували земний контроль.
Після виступів студенти та викладачі мали змогу задати питання космонавту.