Науково-практичний семінар «Наступність дошкільної і початкової освіти – актуальна проблема сучасності»

20 квітня 2015 року відбувся науково-практичний семінар «Наступність дошкільної і початкової освіти – актуальна проблема сучасності» у Київському міському Будинку вчителя.
Семінар проходив у формі круглого столу, під час якого було визначено теоретичні та практичні засади забезпечення наступності дошкільної та початкової освіти.
Учасниками семінару стали студенти спеціальності «Початкова освіта» групи ПОмс-3-12-4.Од Ярмак Тетяна, Козаченко Ірина, Колотигіна Ольга, Джим Ольга, Плесак Ірина та викладачі Університетського коледжу Глухенька Л.М., Романенко К.А. які підготували виступи та прийняли активну участь у науковому діалозі.