Екологічна вітальня

З 22.04 по 26.04 2024 року в рамках Декади природничих дисциплін у Фаховому  коледжі «Універсум» Київського столичного університету ім. Бориса Грінченка, викладачем біології і екології Сітало Г.П була проведена Екологічна вітальня до Всесвітнього дня Землі «Чисте довкілля – чисте сумління!» серед студентів 1 курсу.

Мета: узагальнити та розширити знання студентів про стан природи нашої планети; розкрити деякі екологічні проблеми; сприяти  формуванню уявлень про Землю як спільний дім для всього живого; сприяти вихованню дбайливого ставлення до природи України, формування екологічної культури.

Зі  студентами  було проведено ряд  заходів щодо екологічних проблем середовищ існування (води, грунту, повітря), впливу військових дій на стан довкілля,  шляхи розв’язання:

• інформаційні презентації,
  • агітаційні плакати,
  • відео ролики,
  • опитування мешканців Києва.

Здобувачі освіти  дуже активно, творчо та креативно підготувалися до екологічної вітальні.

Модератор: викладач циклової комісії природничих дисциплін Сітало Г.П.

Екологічна вітальня