Захист студентських проєктів на тему:«Я проти шкідливих звичок»

З 16 по 23  квітня  2024 року в рамках Декади природничих дисциплін у Фаховому коледжі «Універсум» Київського столичного університету імені Бориса Грінченка серед студентів ІІ курсу спеціальностей « Початкова освіта», «Дошкільна освіта»  відбувся захист студентських проєктів на тему: «Я проти шкідливих звичок». 

Мета проєкту: розширити знання здобувачів освіти щодо здорового способу життя, відповідального ставлення до власного здоров`я, протистояти спокусі та соціальному тиску; вчити практично впроваджувати одержані знання в життя; формувати культуру здорового способу життя. В ході перегляду презентацій та відео студенти поділилися своїми знаннями та думками, а саме: Що таке шкідливі звички? Як впливає тютюн, алкоголь там наркотики на організм підлітка? Що потрібно робити, щоб бути здоровим? В кінці заходу студенти провели вікторину та тестування на тему: «Що я знаю про шкідливі звички..?» Проведений захід сприяв формуванню інформаційної та здоров’язбережувальної компетентностей студентів. Робота над проєктом допомогла виявити проблеми студентської молоді, побачити її ставлення до шкідливих звичок; з’ясувати, як дотримуються здобувачі освіти здорового способу життя. Завдання проєкту виконано в повному обсязі. В результаті всі учасники дійшли  висновку, що здоровий спосіб життя – це запорука здоров’я людини і нації.

Модератор: викладач циклової комісії природничих дисциплін Мальцева Людмила Володимирівна.

Захист студентських проєктів н...
Захист студентських проєктів на тему:«Я проти шкідливих звичок»
Захист студентських проєктів н...
Захист студентських проєктів на тему:«Я проти шкідливих звичок»
Захист студентських проєктів н...
Захист студентських проєктів на тему:«Я проти шкідливих звичок»
Захист студентських проєктів н...
Захист студентських проєктів на тему:«Я проти шкідливих звичок»
Захист студентських проєктів н...
Захист студентських проєктів на тему:«Я проти шкідливих звичок»