Людина професії

29 березня 2024 року у Фаховому коледжі «Універсум» Київського столичного університету відбулася зустріч з людиною професії, нашою випускницею, вчителькою початкової школи Інною Михалевою.

Студенти групи ПОфмб-2-21-4.0д з'ясовували, які виклики стоять перед вчителем в процесі щоденної роботи з учнями початкової ланки. Гостя розповіла про основні правила, способи та особливості організації навчальної та виховної роботи, про труднощі, які можуть очікувати молодого вчителя. Студенти мали змогу задати питання, які накопилися під час проходження практики, з'ясувати способи утримання уваги на уроках, та сучасні основу комунікації з батьками учнів. На зустрічі також була присутня методист практики Мальцева Л.В.

Модератор: викладач ЦК природничих дисциплін Камінецька А.Р.

Людина професії