Інформаційні хвилинки «Збережи Первоцвіти!»

З 18.03 – 23.03.2024 року у Фаховому коледжі «Універсум» Київського столичного університету імені Бориса Грінченка для студентів 1- 2 курсів, в межах  проведення природоохоронної акції «Збережи Первоцвіти!»,  викладачем біології й екології Сітало Г. П.  були проведені  інформаційні хвилинки   та створений інформаційний стенд.

Мета заходу: привернути увагу молоді до проблеми охорони ранньоквітучих рослин, спрямувати зусилля на практичні дії щодо захисту первоцвітів.

Студенти активно долучилися до екологічної акції:  підготували плакати, пам’ятки, корисні поради.

Пам`ятайте!

- Важливим кроком у збереженні рідкісних видів рослин є відмова від їх купівлі.

- За незаконне придбання та збут квітів з Червоної книги України передбачено штраф від 510 до 1700 грн з конфіскацією рослин.

- Якщо Ви виявили порушення закону – нищення природної популяції первоцвітів, зривання їх на букети або продаж – негайно повідомте правоохоронців, зателефонувавши 102!

Байдужість у разі виявлення беззаконня може призвести до непоправних наслідків для рідкісних видів. Можливо, саме ваша участь буде ключовою для збереження останніх природних місць зростання первоцвітів!

Модератор: викладач циклової комісії природничих дисциплін Сітало Г.П.

Інф.хвилинки