Акція «Збережи первоцвіти!»

19 березня 2024 року для студентів ІІ курсів Фахового коледжу «Універсум» Київського столичного університету імені Бориса Грінченка у рамках Всеукраїнської акції з охорони квітів була проведена акція «Збережемо первоцвіти!».

Мета заходу — сприяти формуванню у студентів екологічної культури, гармонійних відносин з природою, поглибити знання про необхідність збереження в наших лісах весняних рослин, що рано квітнуть, та привернути увагу до проблеми зникнення первоцвітів. Подібні ініціативи виховують ціннісне ставлення до біорізноманіття, реалізують просвітницьку роботу, а також практичні дій з охорони та збереження рослинного світу нашого краю.

У рамках проведення цієї природоохоронної акції однією з основних складових є упередження незаконного збирання та транспортування квітів, а також пропаганда відмови від купівлі первоцвітів.

Проведений захід сприяв формуванню інформаційної та екологічної компетентності студентів.

Модератор: викладач циклової комісії природничих дисциплін Мальцева Людмила Володимирівна.

Акція «Збережи первоцвіти!»