Засідання студентського наукового товариства «Світогляд» на тему «Феномен інтелекту людини. Причини погіршення інтелекту у дітей та підлітків»

16 квітня 2015 року в Університетському коледжі в рамках Національної інформаційно-просвітницької компанії подолання йододефіцитних захворювань у населення України було проведено засідання студентського наукового товариства «Світогляд» на тему «Феномен інтелекту людини. Причини погіршення інтелекту у дітей та підлітків» під керівництвом викладача циклової комісії природничих дисциплін Хитрої З.М.

У ході засідання розглядались питання феномену інтелекту людини, його сутність та умови формування у підростаючого покоління.

Студенти обговорювали проблему впливу щитовидної залози на фізичний та психічний розвиток людини. У ході засідання були з’ясовані вікові особливості функціонування щитовидної залози, причини виникнення патології та профілактики йододифіциту.

На засіданні демонструвався фільм «Загадка інтелекту, що зникає» та презентація «Щитовидна залоза та проблема йододефіциту».

Основні доповідачі Мартинюк Валерія та Мацала Альбіна. У обговоренні проблеми брали участь студенти групи ПОмс-1-13-4.Од.