Треніг з пожежної безпеки

19.05.2023 року у Фаховому коледжі «Універсум» Київського університету імені Бориса Грінченка  відбувся треніг з пожежної безпеки для студентів груп ПОфмб-2-21-4.0д та ОВфмб-1-21-4.0д. На зустрічі з провідним інспектором ВЗНС та ЗЦЗ Дніпровського РУ ГУ ДСНС України у м. Києві служби з надзвичайних ситуацій Євгеном Калиушком студенти ознайомилися з актуальною інформацією з пожежної  безпеки в побуті, мінною безпекою під час воєнного стану, підвищили рівень елементарних необхідних знань про правила поведінки при пожежі та у випадках надзвичайних ситуацій.

Студенти мали можливість на практиці застосувати порошковий вогнегасник, щоб краще засвоїти отримані знання та опанувати, необхідну для власної безпеки та безпеки оточуючих, навичку.

Проведений тренінг сприяв формуванню інформаційної компетентності та набуттю навичок пожежогасіння з застосуванням різноманітних спеціальних засобів

Модератор: викладач ЦК природничих дисциплін Анна Камінецька.

Треніг з пожежної безпеки