Конкурс педагогічної майстерності на кращу методичну розробку з дисциплін біології та хімії «Сучасні інструменти для розвитку критичного і креативного мислення під час навчання хімії і біології» закладів фахової передвищої освіти м. Києва

Творчі методичні розробки представлені у таких напрямах:

• методичні вказівки до вивчення дисциплін хімії та біології в умовах
  • змішаного навчання;
  • розробка відкритого заняття з дисципліни біології або хімії; розробка відкритого виховного заходу

Номінація «Методичні розробки з хімії»:

І місце:

Методична розробка «Використання технології перевернутого навчання у викладанні хімії при дистанційній формі організації навчального процесу», Манько Людмила Павлівна, викладач хімії і біології вищої категорії Київського фахового коледжу електронних приладів

ІІ місце:

Навчально-методична розробка заняття з хімії на тему: «Хімія і мистецтво» для студентів спеціальності «Образотворче мистецтво»,

Глухенька Л.М. викладач вищої категорії, викладач методист, голова циклової комісії природничих дисциплін, Київський університет імені Бориса Грінченка Фаховий коледж “Універсум”

3. Методична розробка на тему: «Електронний освітній контент з навчальної дисципліни «Хімія», як засіб здійснення ефективної взаємодії суб'єктів навчального процесу при засвоєнні навчальної програми з розділу «Органічна хімія»» Вовк Аліна Володимирівна, викладач хімії, екології та захисту України. Київського фахового коледжу транспортної інфраструктури

III місце:

Методична розробка практичного заняття на тему: «Колігативні властивості розчинів. Рішення задач на застосування закону Рауля». Криворот Світлана Дмитрівна, викладач хімії та медичної хімії, заклад фахової передвищої освіти «київський фаховий медичний коледж № 3»

Номінація «Методичні розробки з біології»:

І місце:

Методична розробка «Методичні рекомендації і завдання до практичних робіт з навчальної дисципліни «Біології і екології» для студентів І-ІІ курсів закладів фахової передвищої освіти», Коваленко Ольга Миколаївна, викладач біології та безпеки життєдіяльності Київського фахового коледжу транспортної інфраструктури

6. Методична розробка теоретичного заняття на основі компетентнісного підходу на тему заняття: «Будова і властивості вірусів». Титарчук Світлана Миколаївна, викладач біології заклад фахової передвищої освіти «київський фаховий медичний коледж № 3»

II місце:

7. Методична розробка «Завдання та методи сучасної селекції» + 2 презентації

Л.М. Ільчук, викладач біології, викладач-методист вищої категорії «Фахового коледжу інформаційних системі технологій Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана»

III місце:

8. Навчально-методична розробка заняття з біології на тему: «Функції білків. Властивості ферментів» Остертаг А.І., викладач циклової комісії природничих дисциплін Київський університет імені Бориса Грінченка Фаховий коледж "Універсум"

Номінація «Методичні розробки відкритого заняття з дисципліни біології або хімії:

І місце:

Методична розробка відкритого уроку з навчального предмету «Біологія» на тему: «Генетика людини. Сучасні завдання медичної генетики». Маргарита Портна, викладач вищої категорії, викладач методист, викладач природничих дисциплін, Відокремлений структурний підрозділ Київський фаховий коледж комп'ютерних технологій та економіки Національного авіаційного університету»

II місце:

Методична розробка відкритого практичного заняття з предмету Медична (фізична та колоїдна) хімія, тема «Дисперсні системи. Колоїдні розчини»,

Булавіна Наталія Борисівна, викладач вищої категорії, методист, ЗФПО «Перший Київський фаховий медичний коледж»

Методична розробка відкритого практичного заняття з навчальної дисципліни «Медична біологія» з теми: «Ембріогенез людини. Взаємодія частин зародка, що розвивається» Данилова Олена Олегівна, викладач вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист ЗФПО «Перший Київський фаховий медичний коледж»