Віртуальна історична мандрівка «Від козака до ЗСУ»

14 жовтня 2022 року у Фаховому коледжі «Універсум» Київського університету імені Бориса Грінченка до Дня Захисників і Захисниць України для студентів групи  ФВфмб-1-21-4.0д було проведено віртуальну історичну мандрівку «Від козака до ЗСУ».

Метою заходу було формування інтересу до історичного минулого українського народу, виховання позитивних моральних якостей, почуття патріотизму.

Студенти розширили знання про  багаті і славні традиції, мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі на всіх етапах її історії.

На завершення студенти переглянули та обговорили відеофрагмент  «Легенда про Покрову, Історія Свята, Кодекс Честі Козаків».

Разом за ініціативи студентів і підтримці викладача заспівали гімн Січових стрільців «Ой, у лузі червона калина».

Модератор заходу: викладач ЦК природничих дисциплін Орлова Ольга.

Від козака до ЗСУ