Онлайн-тренінг «Сексуальна грамотність підлітків»

03 травня 2022 року у Фаховому коледжі «Універсум» Київського університету імені Бориса Грінченка у групах ФКфмб-1-21-3.0д; СПфмб-1-21-4.0д і ДОфм 1-20-3.0д представники міжнародної організації Teenergizer провели  онлайн-тренінг «Сексуальна грамотність підлітків».

Мета тренінгу — поінформованість підлітків про культуру сексуального здоров’я та формування базових знань з питань статевого виховання, позитивної установки на сексуальність та розвиток навиків ефективної взаємодії (комунікації) для побудови довірливих  стосунків.

Під час тренінгу студенти опрацювали такі питання: що таке культура сексуального здоров'я; особливості фізичного та психічного сексуального здоров’я; як правильно будувати безпечні сексуальні стосунки; ризики раннього статевого життя (передчасна вагітність; інфекції, що передаються статевим шляхом (ІПСШ), ВІЛ); як сказати «НІ», коли від тебе вимагають сексу; як бути обачним в соціальних мережах (віртуальна безпека).

Модератори заходу: викладачи ЦК природничих дисциплін Остертаг А.І і Кравченко Н. В.

Онлайн-тренінг «Сексуальна гра...
Онлайн-тренінг «Сексуальна грамотність підлітків»
Онлайн-тренінг «Сексуальна гра...
Онлайн-тренінг «Сексуальна грамотність підлітків»
Онлайн-тренінг «Сексуальна гра...
Онлайн-тренінг «Сексуальна грамотність підлітків»
Онлайн-тренінг «Сексуальна гра...
Онлайн-тренінг «Сексуальна грамотність підлітків»