Шкідливий вплив паління на організм підлітків

24 січня 2022 року для студентів групи СПфмб-1-20-4.0д. Фахового коледжу «Універсум» Київського університету імені Бориса Грінченка було проведено евристичну бесіду з елементами тренінгу на тему «Шкідливий вплив паління на організм підлітків».

Мета ― інформувати студенті про негативний вплив тютюну на здоров’я не лише того, хто палить, але й оточуючих; про ризик розвитку залежності від тютюну, набуття нових та ускладнення наявних захворювань; сприяти формуванню у підлітків якостей сильної особистості та здатності протистояти тютюновій індустрії; попереджувати паління серед підлітків та студентів; виховувати дбайливе ставлення до свого здоров’я.

Евристична бесіда допомогла поглибити знання про шкідливий вплив тютюнопаління на організм підлітків. Перегляд презентації, фрагменту відео

та використання елементів тренінгу сприяли формуванню якостей сильної особистості та вміння протистояти тютюновій залежності.

На заході була присутня завідувачка шкільного відділення Кошіль Оксана Петрівна.

Модератор: Ольга Орлова, викладач циклової комісії природничих дисциплін.

becida 24 01