Захист курсових робіт

10 та 11 січня 2022 р. у Фаховому коледжі «Універсум» Київського університету імені Бориса Грінченка відбувся захист курсових робіт з методики навчання природознавства та методики навчання освітньої галузі «Соціальна і здоров’язбережувальна освіта».

Студенти 4 курсу спеціальності «Початкова освіта» презентували результати наукових досліджень. Захист проходив у онлайн-форматі з використанням сервісу Google Meet.

Захист курсових робіт передбачав ознайомлення членів циклової комісії природничих дисциплін з результатами проведеної роботи з обраного напрямку дослідження і супроводжувався демонстрацію презентацій, підготовлених засобами Microsoft PowerPoint.

Особливої уваги заслуговують роботи: Глимбоцької Анни «Методика формування навичок безпечної поведінки молодших школярів на уроках соціальної і здоров’язбережувальної освітньої галузі» та Кучмагри Аліни  «Формування екологічної культури молодших школярів на уроках «Я досліджую світ» в 1-2 класах та в позакласній і позаурочній роботі».

Вітаємо студентів з успішним захистом!

Модератор заходу: Глухенька Л.М.

Захист курсових робіт