Відеокалейдоскоп «Університет Грінченка –проєкт майбутнього»

8 грудня 2021 року у Фаховому коледжі «Універсум» Київського університету імені Бориса Грінченка у рамках Грінченківської декади за ініціативою студентів групи ПОмс-3-18-4.0д відбувся відеокалейдоскоп «Університет Грінченка – проєкт майбутнього».

Студенти переглянули відеоролики про Університет Грінченка: його цінності, культуру, інститути та факультети, особливості студентського життя і перспективи працевлаштування після навчання:  «Наші ВИШі: університет ім. Бориса Грінченка»

та  «10 причин чому варто обрати університет Грінченка»

Також учасники заходу підготували змістовні презентації «Світ професій в Київському університеті імені Бориса Грінченка» та «Правила прийому до нашого університету на 2022 рік». Після перегляду відбулося обговорення.

Ця зустріч дала можливість студентам отримати  відповіді на всі свої запитання, дізнаватись найактуальнішу інформацію про ВНЗ, що  допоможе стати успішним фахівцем нового покоління і по-справжньому розвинути свої здібності.

Модератор: Глухенька Л.М.,  викладач ЦК природничих дисциплін.