Дидактичний матеріал цифрових сервісів для вчителів ЗЗСО

21-22 листопада 2021 року  викладачі Фахового коледжу «Універсум» Київського університету імені Бориса Грінченка Орлова О.В., Глухенька Л.М. та студентка СПфмб-1-20-4.0д 19  Пукіш Вікторія брали участь у Всеукраїнській онлайн конференції «Дидактичний матеріал цифрових сервісів для вчителів ЗЗСО».

У рамках конференції було проведено одноденні (6 годин) - та дводенні (15 годин) тренінги для підвищення кваліфікації.

Викладачі мали змогу ознайомитися з використання різних форм дистанційної комунікації між учасниками освітнього процесу: онлайн-сервіси для вчителів, програми для перевірки знань (тестування), хмарні сервіси, створення тестів за допомогою Google Forms.

З особливим інтересом учасники конференції під час тренінгів ознайомилися з технологією  веб-квесту, як однієї з різновиду ігрової технології.

Після тренінгу студентка Пукіш Вікторія разом зі студентками 2 СП створили чудовий веб-квест «Захворювання серцево-судинної системи», який провели під час заняття з дисципліни «Анатомія, фізіологія та гігієна».

Модератор: Орлова О.В.

konfer cufrov cumvol