День Гідності та Свободи

19.11.2021 року у Фаховому коледжі «Універсум» Київського університету імені Бориса Грінченка для студентів І курсу групи ПОфм-2-21-4.0д було проведено онлайн-подорож до Національного музею Революції гідності https://maidanmuseum.org/uk,, приурочену до Дня Гідності та Свободи.

Метою заходу було ознайомити студентів із важливими подіями, що сприялиу свідомленню українцями своєї культурної ідентичності, збереження та донесення об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року - лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

Проведений захід сприяв формуванню інформаційної та громадянської компетентностей студентів.

Модератор: Камінецька А.Р., викладач ЦК природничих дисциплін.

День Гідності та Свободи