Відкрите заняття з хімії

23.10.2021 у Фаховому коледжі «Універсум» Київського університету імені Бориса Грінченка  для студентів групи ФКфмб-1-21-3.0д було проведено відкрите заняття з хімії на тему: «Оксигеновмісні органічні сполуки. Карбонові кислоти» (викладач Варда Наталія Анатоліївна).  На занятті використовувалися випереджаючі завдання, інтерактивні вправи при дослідженні складу органічних сполук, ACD/ChemSketch – пакет (вільно поширювальний),  АСD/Sketch – редактор формул молекул двовимірних хімічних структур та графічний редактор,  ACD/3D Viewer – програма моделювання та візуалізації тривимірних структур. Студенти вдосконалювали практичні навички під час дослідження фізичних і хімічних властивостей карбонових кислот, при проведенні хімічних експериментів; вчилися спостерігати, узагальнювати і робити висновки. Заняття сприяло  формуванню  інформаційно-цифрової компетентності студентів; логічного та екологічного мислення, навиків спілкування  у групі.
Модератор – Варда Н.А., викладач ЦК природничих дисциплін.

Відкрите заняття з хімії