Музейний урок-екскурсія в Планетарій "Скарби всесвіту. Дивовижні телескопи"

30 жовтня 2014 року викладачі ЦК природничих дисциплін Глухенька Л.М. та Васьківська Т.В. організували захоплюючі музейні уроки - екскурсії в Планетарій на тему «Скарби Всесвіту. Дивовижні телескопи». Під час відвідування сферичного кінотеатру студенти груп 1ФВ, 1ОМ, 1ММ, 1ВС, 1ПР мали змогу на власні очі побачити Всесвіт таким, яким його бачать астронавти у відкритому космосі.

Дивовижні спецефекти та елементи сферичної анімації в поєднанні з сучасними науковими фактами дали можливість студентам ознайомитись з історією відкриття та дослідження Всесвіту. У форматі класичного планетарію студенти за допомогою космічного телескопу Хаббл дізналися про загадкові планетарні туманності та інші дива Всесвіту.