Засідання наукового гуртка «Стріла Часу» на тему «Науковий аналіз улюблених науково-фантастичних фільмів»

26 березня 2021 року відбулося засідання наукового гуртка «Стріла Часу» на тему «Науковий аналіз улюблених науково-фантастичних фільмів».

Під час зустрічі  студенти поділилися враженнями про свої улюблені науково-фантастичні фільми, а також спробували розібратися, де у фільмах є науково необґрунтовані епізоди. Наприклад, звуки вибухів у відкритому космосі. Ми ж знаємо, що у вакуумі немає пружного середовища, тому немає чому там коливатися – звук неможливий. Тому задля заохочення студентів, цікавитися наукою, можна використовувати sci-fiфільми як додаткову мотивацію.

Серед згаданих були такі фільми та серіали: Пітьма, Інтерстеллар, Той, що біжить по лезу, 2001: Космічна Одіссея та Зоряний Шлях.

Модератор:викладач ЦК природничих дисциплін Пріц В.Ю.

zasid1 26 03