Прес-конференція на тему: «Біль Землі»

30 квітня в Університетському коледжі викладачами циклової комісії природничих дисциплін  Мальцевою Л.В. та  Васьківською Т.В. була проведена екологічна  прес-конференція на тему: «Біль Землі».

Для проведення даного заходу були залучені студенти І курсу спеціальності «Початкова освіта».

Мета конференції: поглибити та розширити знання про екологічний стан природного середовища, охорону природи і раціональне природокористування, показати вплив забрудненого середовища на здоров’я людини; розвивати екологічну культуру студентів.

Студенти представили дослідницькі проекти, що відповідають сучасним вимогам. У процесі захисту відстоювали свої думки, погляди, це сприяло формуванню активної життєвої позиції, розумінню необхідності збереження природного середовища.