Студентська наукова конференція на тему: «Екологічна криза та шляхи її подолання»

28 квітня 2014 року викладачем Пиндюрою І.П. та студентами груп ДЗ-1-13-4.Од, ОВ-1-13-4.Од та ФК-1-13-3.Од в рамках декади природничих дисциплін організовано та проведено студентська конференцію на тему: «Екологічна криза та шляхи її подолання». Основним завданням даного заходу було ознайомлення студентів з глобальними проблемами забруднення атмосфери, гідросфери та ґрунтів. Під час конференції студенти охарактеризували основні екологічні проблеми, породжені діяльністю людини. Виступи супроводжувались змістовними презентаціями, відео, уривками мультфільмів. Високий рівень підготовки студентів та зацікавленість дали можливість не тільки розглянути проблеми, але й проаналізувати можливі шляхи подолання екологічної кризи.