Відкрите заняття з безпеки життєдіяльності

24.01.2014 р. в Університетському коледжі викладач Камінецька А.Р. провела відкрите заняття в групі ФВмс-2-11-4.Од з дисципліни «Безпека життєдіяльності» на тему: «Соціальні та політичні небезпеки».

Мета: ознайомити студентів з політичними та соціальними небезпеками, які оточують кожного в процесі життєдіяльності. Сприяти формуванню понять про здоровий спосіб життя та людські цінності.

На лекції викладач застосувала мультимедійні технології, схеми, що сприяло кращому засвоєнню матеріалу. Добір завдань сприяв формуванню у студентів вміння розрізняти небезпеки та усвідомлювати їх наслідки на організм людини, колектив, суспільство.

На занятті вдало поєднувалися фронтальна та індивідуальна робота студентів. Була створена цікава презентація.

Доброзичлива атмосфера сприяла активній співпраці викладача з студентами.

Заняття ефективне, оставленої мети досягнуто.