Захист курсових робіт 2020

23 травня 2020 року відбувся захист курсових робіт онлайн студентів 4 курсу спеціальності «Початкова освіта» з методики навчання природознавства згідно з графіком, передбаченим робочими навчальними планами.
Наукові керівники - Мальцева Л.В та Романенко К.А.
Захист курсових робіт передбачав ознайомлення членів циклової комісії природничих дисциплін з результатами проведеної роботи з обраного напрямку дослідження і супроводжувався демонстрацію презентацій, підготовлених засобами Microsoft PowerPoint
Особливої уваги заслуговують роботи: Довгалюк Анни «Дидактичні ігри як засіб формування природничих уявлень і понять у молодших школярів в процесі вивчення природознавства» та Черняк Надії «Проєктна діяльність як засіб формування ключових компетентностей в процесі вивчення курсу «Я досліджую світ»».
Модератор заходу: Глухенька Л.М.