Онлайн-диспут «Прибульці: міф чи реальність?»

12 квітня 2020 року в Університетському коледжі Київського університету імені Бориса Грінченка було проведено онлайн – диспут «Прибульці: міф чи реальність?» для студентів першого та другого курсів спеціальностей «Початкова освіта» та «Дошкільна освіта».

Студенти активно обговорювали питання диспуту, підтверджували думки історичними фактами, науковими даними, спогадами очевидців. Як і очікувалось, думки учасників диспуту розділилися.

Модератор: викладач ЦК природничих дисциплін А.І. Черняхівський.

Онлайн-диспут «Прибульці: міф чи реальність?»

Модератор: викладач ЦК природничих дисциплін А.І. Черняхівський