Інформаційні хвилинки на тему «Соціальна складова здоров’я та особиста безпека»

10-15 лютого 2020 року в Університетському коледжі Київського університету імені Бориса Грінченка для студентів І і ІІ курсів викладачами ЦК природничих дисциплін були проведені інформаційні хвилинки на тему «Соціальна складова здоров’я та особиста безпека».
Студенти розширили знання про залежність стану здоров’я від умов життя, правил поведінки в суспільстві, а також про негативний вплив шкідливих звичок на здоров’я.
Проведені заходи сприяли формуванню здоров’язбережувальної компетентності та мотивації до здорового способу життя, виробленню вміння оцінювати життєві ситуації, прогнозувати наслідки поведінки, піклуватися про хворих та з повагою ставитися до здоров’я.

Модератори: викладачі ЦК природничих дисциплін Глухенька Л.М., Пиндюра І.П.,Орлова О.В., Варда Н.А.