Виїзне заняття на тему «Біологічні особливості рослин тропічних та субтропічних екосистем»

13.02.2020 року відбулося виїзне заняття для студентів Університетського коледжу Київського університету імені Бориса Грінченка групи ОВмс-1-18-4.0д з курсу «Біологія і екологія» на тему «Біологічні особливості рослин тропічних та субтропічних екосистем» на базі ботанічного саду імені О.В. Фоміна.
Під час заняття студенти ознайомились з кліматичними умовами лісів тропічних та субтропічних широт, розглянули морфологічні видозміни органів дерев, що виникли в умовах нестачі води, значної конкуренції за світло, бідних ґрунтів, тощо.
Студенти досліджували будову ліан, епіфітів, розглянули різноманітність фікусів, олив, папоротей, кориці.
Спілкуючись з науковцями установи, студенти дізналися про основні напрямки сучасних вітчизняних досліджень в галузі акліматизації тропічних культур, ознайомилися з правилами догляду за ними при озелененні.
Модератор: викладач ЦК природничих дисциплін, к.б.н. Настека Т.Н.