Екологічний урок на тему: «Вплив радіації на живі організми» на базі Національного музею «Чорнобиль»

10 лютого 2020 року в Університетському коледжі Київського університету імені Бориса Грінченка для студентів СПмс-1-19-4.0д групи відбулося виїзне заняття з дисципліни «Основи медичних знань», а саме екологічний урок на тему: «Вплив радіації на живі організми» на базі Національного музею «Чорнобиль».
На занятті студенти познайомились з впливом радіоактивного випромінювання на організм людини і навколишнє середовище, розширили знання про природну та штучну радіацію, дози опромінення.
Урок проведено за методикою активного залучення студентів до процесу пізнання. Яскраві мультимедійні фільми, спецефекти, інтерактивні макети, цікаві ігри і вікторини допомогли опанувати студентам зазначену тему у найбільш цікавій і доступній формі.
Модератор заходу: викладач ЦК природничих дисциплін О.В.Орлова