Інформаційні хвилинки «Грип 2020: як врятувати себе та рідних»

3 - 7 лютого 2020 року в Університетському коледжі Київського університету імені Бориса Грінченка для студентів І і ІІ курсів викладачами ЦК природничих дисциплін були проведені інформаційні хвилинки на тему: « Грип 2020: як врятувати себе та рідних».
Студенти ознайомились зі шляхами передачі цього гострого інфекційного захворювання, симптомами грипу, які характеризуються болем у м’язах, різким підвищенням температури (більше 38С ), головним болем, звернули увагу на можливі ускладнення та важливість вчасно проведених як вакцинацій, так і ревакцинацій. Було розроблено план дій з профілактики захворювання:
• з’ясувати наявність щеплення у власному календарі щеплень;
• оформили інформаційний стенд;
• склали перелік корисних звичок для профілактики грипу.
Запам’ятайте, що щеплення проводяться у кабінетах щеплень амбулаторій сімейної практики (безкоштовно).
Проведені заходи сприяли формуванню здоров’язбережувальної та інформаційної компетентностей, усвідомленню, що хворобу легше попередити чим лікувати.
Модератори: викладачі ЦК природничих дисциплін Глухенька Л.М., Настека Т.М. Орлова О.В., Вітер І.М.