Наукова зустріч

04.02.2020 року в Університетському коледжі Київського університету імені Бориса Грінченка з метою розширення та застосування на практиці навчального матеріалу курсу «Біологія і екологія» даними сучасної селекції відбулася наукова зустріч студентів групи ММмс-1-18-4.0д з з кандидатом сільськогосподарських наук, Лагутенко О. Т. на тему "Високовітамінні культури: вирощування, проблеми селекції та догляду".
Студенти дізналися про напрямки роботи сучасних вітчизняних селекціонерів, ознайомитися з новими сортами малини, шипшини, смородини, актинідії, аґрусу, абрикосів та інших високовітамінних культур.
Учасники заходу активно переглядалися відеофільми та дегустували компоти, сиропи, узвари та джеми, виготовлені із плодів вирощених на Київщині, використовували українські народні прислів’я, приказки відповідної тематики,
Модератори заходу – Настека Т.М., Орлова О.В.