Диспут «Просвітницька роль Бориса Грінченка в підвищенні культурного рівня сільського населення»

9 грудня 2019 року в рамках Грінченківської декади для студентів Університетського колледжу Київського університету імені Бориса Грінченка групи ПОмс-4-18-4.0д був проведений диспут «Просвітницька роль Бориса Грінченка в підвищенні культурного рівня сільського населення».
Під час заходу студенти продемонстрували поєднання групової та індивідуальної роботи. У виступах студентів було проаналізовано унікальність педагогічної діяльності Б.Д. Грінченка, її значення для відродження українськомовної освіти, патріотичного виховання дітей та молоді на рідній українській основі. Розглядалось питання про стан здоров'я сільського населення того часу, рівень медичної допомоги в українському селі, народна медицина.
Модератор: викладач циклової комісії природничих дисциплін Університетського коледжу Київського університету імені Бориса Грінченка Варда Н. А.