Квест «Його ім’я носить наш Університет. Що я знаю про Бориса Грінченка?»

9 грудня 2019 року в рамках Грінченківської декади студенти Університетського коледжу групи ПОмс-2-18-4.0д та ПОмс-3-18-4.0д взяли участь у квесті «Його ім’я носить наш Університет. Що я знаю про Бориса Грінченка?».
Мета заходу: провести краєзнавчо–дослідницьку роботу про географічне середовище життєдіяльності Бориса Грінченка в межах рідного краю - України; скласти топографічний, географічний маршрут Бориса Грінченка у межах України Бориса Грінченка; ознайомитись з казками та дитячими оповіданнями Б.Грінченка; розширить знання про основні віхи розвитку університету; розвивати пізнавальний інтерес студентів, розширювати їхній світогляд, підвищувати корпоративну культуру.
Студенти виконували різноманітні завдання, пов’язані зі сторінками життя видатного діяча Бориса Грінченка, декламували поетичні твори, уривки оповідань та казок для дітей.
Вітаємо команди студентів нашого навчального закладу, які посіли призові місця у проведеному квесті, отримали подарунки.
Модератори заходу: Глухенька Л.М., Мальцева Л.В., викладачі циклової комісії природничих дисциплін Університетського коледжу Київського університету імені Бориса Грінченка.