ІІ етап Всеукраїнського молодіжного екологічного форуму «GreenMindGеneration»

5 грудня 2019 року студенти групи ПОмс-3-18-4.0д Університетського коледжу Київського університету імені Бориса Грінченка Полякова Ельвіра, Халаман Єлизавета, Сніцаренко Юлія та Музикантова Катерина брали участь у ІІ етапі Всеукраїнського молодіжного екологічногог форуму. «GreenMindGеneration».
Наші студенти презентували результати роботи над проектом «Вода ─ це життя». Студенти дослідили воду з бюветів Києва та вивчили дію ксенобіотиків у воді на репродуктивне здоров’я дівчат. Ключове питання дослідження: як забруднення води впливає на проблему збереження репродуктивного здоров’я населення України?
Підсумком проекту стала розробка рекомендацій для запобігання надходження ксенобіотиків в жіночий організм з водних ресурсів та детоксикації організму жінки, відновлення функцій репродуктивної системи.
Команда нашого коледжу отримала Диплом учасника національного конкурсу молодіжних екологічних проектів, а всі студенти ─ сертифікати.
Модератор : викладач циклової комісії природничих дисциплін Університетського коледжу Київського університету імені Бориса Грінченка Варда Н. А.