Виїзне заняття з основ початкового курсу природознавства з методикою навчання

03 грудня та 05 грудня 2019 року в Університетському коледжі для студентів груп ПОмс 1-18-4.0д, ПОмс 2-18-4.0д, ПОмс 3-18-4.0д, ПОмс 4-18-4.0д було організовано виїзне заняття з основ початкового курсу природознавства з методикою навчання на базі Київського планетарію на тему: «Сонячна система. Будова Сонячної системи». Під час заняття студенти узагальнили, систематизували знання про будову Сонячної системи. З великим задоволенням переглянули науково-публіцистичний фільм «Планети Сонячної системи» та поринули в світ фантазій космічного простору.
Модератор – Мальцева Людмила Володимирівна, викладач циклової комісії природничих дисциплін Університетського коледжу Київського університету імені Бориса Грінченка.