Презентація проекту «Захистимось від зимових сезонних захворювань»

03 грудня 2019 року в Університетському коледжі для студентів груп СПмс-1-18-4.0д, ММ-1-18-4.0д, ФВмм-1-19-3.0д та ДОмс-1-19-3.0д відбулася презентація проекту "Захистимось від зимових сезонних захворювань". Анкетування студентів коледжу, відеоролик - опитування киян щодо їх обізнаності про перебіг та особливості захворювань на грип, ГРВІ та ГРЗ, демонстрація презентацій, ігрові сценки, рольові ігри, виготовлення плакатів сприяли формуванню інформаційної та здоров’язбережувальної компетентностей студентів.
На кінець заходу всі присутні отримали корисні поради та виготовлені власноруч студентами буклети про симптоми та профілактику зимових сезонних захворювань.

Модератори: Орлова Ольга Володимирівна, викладач циклової комісії природничих дисциплін Університетського коледжу Київського університету імені Бориса Грінченка,
Настека Тетяна Михайлівна, викладач циклової комісії природничих дисциплін Університетського коледжу Київського університету імені Бориса Грінченка