Поїздка до міста Лева

08.11.19–11.11.19 студенти Університетського коледжу Київського університету імені Бориса Грінченка спеціальностей «Образотворче мистецтво», «Дизайн», «Дошкільна освіта» відвідали Львів. Ознайомилися з історією та культурою міста, здійснили подорож середньовічними кварталами та вуличками, австрійськими проспектами, побували у підземеллях монастиря домініканів, Аптеці-музеї, музеї Івана Франка.
Екскурсія замками Львівщини подарувала студентам чудову нагоду більш детально ознайомитися з цікавою історією своєї країни, відвідати найгарніші замки: Золочівський, Олеський та Підгорецький.
Студенти мали нагоду впевнитись, що екскурсія до Львова – це найкращий відпочинок, під час якого можна відволіктися від повсякденності та насолодитися романтичною атмосферою минулих епох!
Модератор: Пиндюра І.П.