Відкрите заняття з географії на тему «Країни Європи. Загальна характеристика господарства та значення інтеграційних процесів»

17.01.2014 р. в Університетському коледжі викладач вищої категорії Мальцева Л.В. провела відкрите заняття з географії на тему «Країни Європи. Загальна характеристика господарства та значення інтеграційних процесів» в групі ПОмс-2-13-4.Од.

Мета: сприяти формуванню системи знань про склад регіону, особливості розміщення, природно ресурсний потенціал, особливості урбанізаційних процесів, розглянути загальні риси господарства та сучасний стан розвитку економіки країн Європи.

В ході викладання нового матеріалу викладач застосувала мультимедійні технології, схеми, таблиці, карти атласу, підручник, що сприяло кращому засвоєнню матеріалу. Добір завдань сприяв формуванню у студентів умінь і навичок оцінювати географічне положення , природно ресурсний потенціал, економіку регіону.

На занятті вдало поєднувалися фронтальна та індивідуальна робота студентів. Були створені цікаві презентації. Доброзичлива атмосфера сприяла активній співпраці викладача з студентами.

Заняття ефективне, досягло поставленої мети.