Інформаційні хвилинки «Дифтерія: в чому небезпека і як себе захистити?»

З 4-9 листопада 2019 року в Університетському коледжі Київського університету імені Бориса Грінченка для студентів всіх спеціальностей викладачами ЦК природничих дисциплін були проведені інформаційні хвилинки "Дифтерія:в чому небезпека і як себе захистити?"
Студенти ознайомились зі шляхами передачі цього гострого інфекційного захворювання, симптомами дифтерії,які характеризуються місцевим фібринозним запаленням (переважно слизових оболонок ротоглотки) та явищами загальної інтоксикації з переважним ураженням серцево-судинної та нервової систем,звернули увагу на можливі ускладнення та важливість вчасно проведених як вакцинацій, так і ревакцинацій.
Студенти розробили план дій:
• Звернутись до сімейного лікаря, у зв’язку з тим, що у 16 років проводиться ревакцинація проти дифтерії, то необхідно.
• З’ясувати наявність щеплення у власному календарі щеплень.
• Оформили інформаційний стенд.
Запам’ятайте, що щеплення проводяться у кабінетах щеплень амбулаторій сімейної практики (безкоштовно).
Проведені заходи сприяли формуванню здоров’язбережувальної та інформаційної компетентностей та усвідомленню, що єдиний спосіб захиститися від дифтерії і попередити розвиток небезпечних ускладнень – вакцинація , згідно з календарем профілактичних щеплень, і ревакцинація дорослих (кожні 10 років).

Модератори: викладачі Глухенька Л.М., Варда Н.А., Кравченко Н.В.