Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми девіантної поведінки: історія, теорія, практика»

27 вересня 2019 року студенти 2 курсу спеціальності «Соціальна педагогіка» Університетського коледжу Київського університету імені Бориса Грінченка під керівництвом викладача Орлової О.В. брали участь у IV Міжнародній науково-практичній конференції «Проблеми девіантної поведінки: історія, теорія, практика».
Цей захід був присвячений інтеграції фахівців різних галузей та модальностей психотерапії у роботі з соціально дезадаптованими неповнолітніми, аналізу сучасних концепцій, технологій. У ході конференції обговорювались актуальні питання з психології девіантної поведінки.
Студенти коледжу були активними учасниками тренінгів і майстер-класів. Вони мали змогу ознайомитись із різноманітними техніками роботи («Техніка управління емоціями» - керівник Ткачук Т., кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології МАУП; «DYSTRYKCIJNI RAKTORY W WYCHOWANNIU DITEJ TA PIDLITKIW» - керівник Горбанюк Ю., професор Кафедри Психології Емоцій та Мотивації, Інституту Психології, Католицького Університету Любліна Яна Павла ІІ, м. Люблін; «Техніками роботи з психологічними межами» - керівник Павлюк М., кандидат психологічних наук, доцент, член УГО «Інститут розвитку символ драми і глибинної психології»).
Окрім нових знань, умінь та навичок усі студенти отримали сертифікати міжнародного зразка.