Осіння школа з оптики та лазерної фізики

З 25 по 27 вересня студенти Університетського коледжу Київського університету імені Бориса Грінченка брали участь в IV Осінній школі з оптики та лазерної фізики (ASO-2019), яка проходила на фізичному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
Студенти мали змогу розширити знання про головні закони поширення світла, принципи роботи лазера та інші явища, пов’язані з оптикою.
Вони ознайомилися з програмами оптичної освіти в Україні та закордоном, міжнародною співпрацею в галузі оптики, діяльністю міжнародних оптичних товариств, іноземними та українськими вченими, що працюють в галузі оптики.
Під час відвідування школи студенти відчули себе справжніми науковцями, адже спостерігали цікаві оптичні демонстрації та проводили власний експеримент.
Модератори: Карлінська Я.В., Пріц В.Ю.