Виїзне заняття з інтегрованого курсу «Біологія і екологія»

23 вересня 2019 року в Університетському коледжі для студентів І та ІІ курсів було організоване виїзне заняття з інтегрованого курсу «Біологія і екологія» на базі Оригінальної виставки Ґунтера фон Гаґенса «Всесвіт тіла».
Під час заняття студенти дізналися про секрети людського тіла та занурилися в анатомічну подорож світом дивовижної виставки. На прикладах живих експонатів студенти змогли простежити зміни, що відбуваються з тілом людини протягом життя, ознайомились із процесами в організмі людини, які відбуваються під час фізичного навантаження, дізналися про можливості збереження здоров’я власного організму протягом всього життя.
Виставка сприяла формуванню уявлення студентів про власне тіло, його ламкість та крихкість.
Модератор: Пиндюра І. П.