Виїзне заняття з основ медичних знань на тему «Долікарська медична допомога при загрозливих для життя станах»

12 вересня 2019 року для студентів групи СПмс-1-17-4.0д Університетського коледжу було організовано виїзне заняття з основ медичних знань на базі Національного музею медицини України на тему: «Долікарська медична допомога при загрозливих для життя станах».
Студенти ознайомились з особливостями надання долікарської допомоги при загрозливих для життя станах від стародавніх часів до наших днів. Мали змогу побачити створені оригінальні інтер’єри з портретними фігурами відомих учених і лікарів; діорами, присвячені визначним подіям в українській медицині.
Цікава та корисна інформація, видовищні експозиції: інструменти, анатомічні препарати, особисті речі видатних українських лікарів, лікарські засоби, медичні та аптечні прилади – все це сприяло формуванню інформаційної та здоров’язбережувальної компетентностей студентів, підвищенню вмотивованості до вивчення предмету.
Модератор – Глухенька Л.М.