Інтерактивна лекція «Крок у безодню»

17 квітня 2019 року в Університетському коледжі в рамках декади природничих дисциплін відбулася інтерактивна лекція «Крок у безодню» для студентів груп ПОмс-2-18-4.0д, БСмс-1-16-3.0д, ОВмс-1-16-4.0д за участі працівника реабілітаційного центру «Нарконон», керівника проекту «Майбутнє дітей України, вільне від наркотиків» Бондаренко Л. В.
Мета заходу: сприяти формуванню здоров’язбережувальної та інформаційної компетентності студентів; розширити знання студентів про наслідки вживання наркотичних засобів, профілактику наркозалежності, яка є не тільки тяжким захворюванням, а й надзвичайно небезпечним соціальним явищем. Студенти переглянули науковий фільм «Наслідки вживання наркотичних засобів для організму та суспільства», розробили корисні поради профілактики наркотичної залежності, що сприятиме формуванню мотивації до здорового способу життя.
Модератор заходу: Кравченко Н. В.