Використання косметики в підлітковому віці

23 квітня 2019 року в Університетському коледжі за ініціативою студентів групи ПОмс-4-18-4.0д відбулася інтерактивна бесіда «Використання косметики в підлітковому віці».
Мета: сприяти формуванню інформаційної і предметної компетентності студентів, пропаганді здорового способу життя; формувати мотивацію на збереження і поліпшення стану здоров’я, розвивати естетичний смак, виховувати особисту відповідальність за збереження власного фізичного та психічного здоров’я як головної життєвої цінності.
Під час бесіди студенти акцентували увагу на особливостях підліткової шкіри, проблемах по догляду за шкірою, які турбують дорослих і підлітків.
Було проаналізовано різні засоби для догляду за шкірою, вказано на правильність їх вибору.
Студенти сприйняли запропоновану тему позитивно, активно брали участь у обговоренні. На усі запитання отримали відповіді.
Модератор заходу: Варда Н. А.