Виїзні заняття з фізики

З 3 по 8 квітня 2019 року в Університетського коледжу для студентівІ курсу груп ПОмс-4-18-4.0д, ПОмс-1-18-4.0д, СПмс-1-18-4.0д СП та ММмс-1-18-4.0д були проведені виїзні заняття з фізики на базі Технічного музею НТУ України (КПІ) імені І.Сікорського на тему «Внесок вітчизняної фізичної та астрономічної науки, видатних українських учених у розвиток сучасного природознавства»
Студенти ознайомились із досягненнями українських вчених у галузях радіоелектроніки, обчислювальної техніки, приладобудування та машинобудування.
Розгляд історичних матеріалів та предметів: телевізійне та кінематографічне обладнання, радянські та європейські фотокамери, старовинні телефонні апарати, ручні комутаційні панелі, один з перших радянських радіоприймачів, створений в 1917 році та позначений серійним номером "1"сприяли формуванню доказів успішного втілення в життя фізичних знань.
З особливим інтересом студенти розглядали колекції стрілецької зброї - гвинтівки, карабіни, автомати, кулемети, пістолети та револьвери1
Модератор : Черняхівський А.І.