Виїзне заняття з основ медичних знань на тему «Історія розвитку медицини в Україні»

22 лютого 2019 року для студентів групи ДОмс-2-18-3.Од Університетського коледжу було організовано виїзне заняття з основ медичних знань на базі Національного музею медицини України. на тему: «Історія розвитку медицини в Україні».
Під час заняття студенти ознайомились з розвитком медицини в України від стародавніх часів до наших днів. Студенти мали змогу побачити створені оригінальні інтер’єри з портретними фігурами відомих учених і лікарів, та діорами, присвячені визначним подіям в українській медицині.
Цікава та корисна інформація, видовищні експозиції: фото, книги, інструменти, анатомічні препарати, особисті речі видатних українських лікарів, лікарські засоби, медичні та аптечні прилади сприяли формуванню інформаційної та здоров’язбережувальної компетентностей студентів, підвищенню вмотивованості до вивчення предмету.
Модератор – Глухенька Л.М.